Ilustrační foto knih WebKnihovny.cz
 
 
*
E-mail :
*

* položku je nutné vyplnit
 < 1 2 3 4 5 >  Poslední ›
Zobrazeny zprávy 11 do 15 z celkového počtu 159
Vložil: Lašáková Jaroslava  IP:90.178.x.x Datum : 17.05.2016  Čas : 08:36:01
e-mail:none
Dobrý den, Místní knihovna Tasovice - máme od Vás neplacené web. stránky a měla bych zájem o placené jsme prof. knihovna, můžete mi napsat co mám pro to udělat a jak se domluvit na aktivaci nových web. stránek, budeme mít on - line katalog pro čtenáře. Děkuji Lašáková
Vložil: O.Cabalová  IP:89.203.x.x Datum : 02.01.2016  Čas : 13:09:39
e-mail:none
Dobrý den, prosím o přesměrování nebo zrušení stránek knihovnapritluky.wz.cz na knihovnapritluky.webk.cz. Děkuji.
Vložil: Administrator Jezernice  IP:62.240.x.x Datum : 24.07.2015  Čas : 00:15:21
e-mail:none
Dobry den,
Radi bychom nastavili CNAME zaznam pro web knihovny na nasem obecnim webu. Zaznam byl nastaven, nicmene vas server je virtualni host a musi mu byt nastavena povolena domena. Jinak CNAME jmenem odmita pozadavky. Bylo by mozne prenastavit vas server tak aby stranky byly dostupne z adresy knihovna.jezernice.cz ?
Vložil: Webmaster  IP:192.168.x.x Datum : 30.03.2015  Čas : 13:44:52
e-mail:none
Dobrý den,
soubor vlastního loga jste nahrála jen je ještě třeba na tuto ikonu přepnout když již bylo v minulosti přepnuto logo ne jiné z předdefinovaných.
Kliknul jsem tedy na obrázek loga aby se ten černý puntík pod logy přesunul pod vaše vlastní logo a je to hotové.
A co se online katalogu týká vzhled se dá upravit řekněme v rámci barevnosti ( ten náš jsme například upravili do šeda aby se netloukl s barevností stránek : http://www.knihovnahk.cz/clavius/ ). Toto většinou upravuje správce sítě dané knihovny, nepředpokládám však u vás správce a online katalog provozujete (podle adresy : http://reks.kvkli.cz/katalog/chotyne/baze.htm => kvkli.cz => www.kvkli.cz ) přes krajskou vědeckou knihovnu v Liberci můžete se obrátit tam, s dotazem jsou-li případné změny vzhledu možné.
Vložil: Knihovnice  IP:86.63.x.x Datum : 28.03.2015  Čas : 13:46:48
e-mail:none
Ještě jsem se zapomněla zeptat, jak se nahrává vlastní logo? Kliknu na procházet, vyberu obrázek z PC, dám uložit,objeví se mi nastavení bylo uloženo a ejhle ono nic. Asi bude problém ve velikosti obrázku, ale jak ho mám nastavit tak, aby se mi nahrál? Pomůžete mi ještě s nahráním dokumentu (sloupeček vedle nahrání obrázků - to funguje, ale dokument mi nejde vložit a to jsem zkoušela snad milionkrát:-). Převzala jsem stránky od stávající knihovnice, vše jsem si musela sama vložit stylem hokus-pokus, seděla u toho doma do noci a tohle mě vadí. Myslím, když nemůžu přijít věci na kloub. Díky.

Službu poskytuje Knihovna města Hradce Králové.

Projekt byl realizován díky dotaci z programu
Veřejné informační služby knihoven (VISK) 3 pro rok 2009.